Diamantový kotouč 180x22,2 DT300UT Extra
| Kód: | 20010328 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 537,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 22,98 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 18,99 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 300 UT Extra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,5 mm |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.323 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, střešní taška, stavební materiály |
| EAN: | 4014855218417 |
| Katalog: | 325355 |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,20 Kč |
| Cena s DPH | 343,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 814,32 Kč |
| Cena s DPH | 985,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 962,80 Kč |
| Cena s DPH | 1 164,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 611,32 Kč |
| Cena s DPH | 739,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 376,42 Kč |
| Cena s DPH | 455,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 239,74 Kč |
| Cena s DPH | 7 550,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 675,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 446,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 476,08 Kč |
| Cena s DPH | 9 046,06 Kč |