Diamantový kotouč 230x22,2 DT600U Supra
| Kód: | 20010314 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 939,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 776,04 Kč |
| Přepočtená cena: | 39,83 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 32,92 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 600 U Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Výška segmentu: | 9,0 mm |
| Počet segmentů: | 30 |
| Hmotnost: | 0.561 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály |
| EAN: | 4014855219216 |
| Katalog: | 322634 |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 745,57 Kč |
| Cena s DPH | 902,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 252,88 Kč |
| Cena s DPH | 1 515,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 368,88 Kč |
| Cena s DPH | 446,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 012,29 Kč |
| Cena s DPH | 3 644,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 201,76 Kč |
| Cena s DPH | 1 454,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 357,28 Kč |
| Cena s DPH | 432,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 091,77 Kč |
| Cena s DPH | 6 161,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 596,70 Kč |
| Cena s DPH | 722,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 800,40 Kč |
| Cena s DPH | 968,48 Kč |