Diamantový kotouč 230x30/25,4 DT900FL Special
| Kód: | 20010463 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 665,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 376,07 Kč |
| Přepočtená cena: | 70,66 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 58,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 30/25,4 mm |
| Řada: | DT 900 FL Special |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,8 mm |
| Max. otáčky: | 8 350 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Použití podle materiálu: | obklad, dlažba, porcelán, keramika, mramor |
| EAN: | 4014855255955 |
| Katalog: | 331048 |
| Cena bez DPH: | 692,52 Kč |
| Cena s DPH | 837,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,40 Kč |
| Cena s DPH | 220,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 252,21 Kč |
| Cena s DPH | 305,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 738,83 Kč |
| Cena s DPH | 893,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 513,31 Kč |
| Cena s DPH | 1 831,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 576,97 Kč |
| Cena s DPH | 7 958,13 Kč |