Lamelový kotouč 150x22,23 NK 60 SLTR talířový
| Kód: | 10090176 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 76,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,88 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,23 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,67 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 60 |
| Zrno: | zirkonkorund |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | SLTR ZK |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.124 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4027497295814 |
| Katalog: | A6718150060150042 |
| Cena bez DPH: | 88,76 Kč |
| Cena s DPH | 107,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 160,74 Kč |
| Cena s DPH | 194,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 148,07 Kč |
| Cena s DPH | 179,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 127,21 Kč |
| Cena s DPH | 153,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 148,07 Kč |
| Cena s DPH | 179,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 124,63 Kč |
| Cena s DPH | 150,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 59,04 Kč |
| Cena s DPH | 71,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,88 Kč |
| Cena s DPH | 76,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 179,71 Kč |
| Cena s DPH | 217,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 241,17 Kč |
| Cena s DPH | 291,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,64 Kč |
| Cena s DPH | 79,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 179,71 Kč |
| Cena s DPH | 217,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 103,92 Kč |
| Cena s DPH | 125,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 106,08 Kč |
| Cena s DPH | 128,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 81,35 Kč |
| Cena s DPH | 98,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,72 Kč |
| Cena s DPH | 58,95 Kč |