Diamantový kotouč 115x22,2 CLASSIC CERAM
| Kód: | 20010190 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 444,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 367,09 Kč |
| Přepočtená cena: | 18,87 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 15,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | CLASSIC CERAM |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Použití podle materiálu: | keramická dlažba, středně tvrdý obklad |
| EAN: | 5450248353317 |
| Katalog: | 70184626825 |
| Cena bez DPH: | 150,80 Kč |
| Cena s DPH | 182,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 351,48 Kč |
| Cena s DPH | 425,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 383,96 Kč |
| Cena s DPH | 464,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 455,98 Kč |
| Cena s DPH | 551,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 494,74 Kč |
| Cena s DPH | 598,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,90 Kč |
| Cena s DPH | 214,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,57 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 246,20 Kč |
| Cena s DPH | 297,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 908,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 099,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,12 Kč |
| Cena s DPH | 606,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 412,96 Kč |
| Cena s DPH | 499,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 316,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 593,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 296,96 Kč |
| Cena s DPH | 359,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 237,45 Kč |
| Cena s DPH | 287,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 632,04 Kč |
| Cena s DPH | 3 184,77 Kč |