Diamantový kotouč 115x22,23 CLASSIC UNIVERSAL
| Kód: | 20010077 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 550,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 454,63 Kč |
| Přepočtená cena: | 23,53 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 19,45 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | CLASSIC UNIVERSAL |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 1,8 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Použití podle materiálu: | stavební materiály |
| EAN: | 5450248353096 |
| Katalog: | 70184626806 |
| Cena bez DPH: | 185,60 Kč |
| Cena s DPH | 224,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 131,16 Kč |
| Cena s DPH | 158,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 565,50 Kč |
| Cena s DPH | 684,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,72 Kč |
| Cena s DPH | 655,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,60 Kč |
| Cena s DPH | 821,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 629,88 Kč |
| Cena s DPH | 762,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 819,67 Kč |
| Cena s DPH | 3 411,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 161,24 Kč |
| Cena s DPH | 195,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,21 Kč |
| Cena s DPH | 409,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 493,00 Kč |
| Cena s DPH | 596,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 371,20 Kč |
| Cena s DPH | 449,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,75 Kč |
| Cena s DPH | 61,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 151,25 Kč |
| Cena s DPH | 2 603,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 876,96 Kč |
| Cena s DPH | 1 061,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 617,12 Kč |
| Cena s DPH | 746,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 276,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 543,96 Kč |