Diamantový kotouč 115x22,2 DT900B Special
| Kód: | 20010341 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 762,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 629,88 Kč |
| Přepočtená cena: | 32,35 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 26,74 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 900 B Special |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Počet segmentů: | 8 |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály |
| EAN: | 4014855217960 |
| Katalog: | 325205 |
| Cena bez DPH: | 565,50 Kč |
| Cena s DPH | 684,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 075,82 Kč |
| Cena s DPH | 1 301,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 392,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 684,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 942,66 Kč |
| Cena s DPH | 2 350,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 71,21 Kč |
| Cena s DPH | 86,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,72 Kč |
| Cena s DPH | 655,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 543,46 Kč |
| Cena s DPH | 657,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,60 Kč |
| Cena s DPH | 224,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,60 Kč |
| Cena s DPH | 821,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 828,24 Kč |
| Cena s DPH | 1 002,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,21 Kč |
| Cena s DPH | 409,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 759,48 Kč |
| Cena s DPH | 2 128,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 20 138,48 Kč |
| Cena s DPH | 24 367,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 703,55 Kč |
| Cena s DPH | 4 481,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 675,45 Kč |
| Cena s DPH | 817,29 Kč |