Diamantový kotouč 115x22,2 DT300UT Extra
| Kód: | 20010326 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 203,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 168,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,70 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,19 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 300 UT Extra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 1,9 mm |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.095 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, střešní taška, stavební materiály |
| EAN: | 4014855218394 |
| Katalog: | 325353 |
| Cena bez DPH: | 50,75 Kč |
| Cena s DPH | 61,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 631,65 Kč |
| Cena s DPH | 764,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 075,82 Kč |
| Cena s DPH | 1 301,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,60 Kč |
| Cena s DPH | 821,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 131,16 Kč |
| Cena s DPH | 158,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 493,00 Kč |
| Cena s DPH | 596,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 565,50 Kč |
| Cena s DPH | 684,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 371,20 Kč |
| Cena s DPH | 449,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 551,36 Kč |
| Cena s DPH | 667,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 454,63 Kč |
| Cena s DPH | 550,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 392,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 684,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 195,85 Kč |
| Cena s DPH | 236,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 479,21 Kč |
| Cena s DPH | 579,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,27 Kč |
| Cena s DPH | 471,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 815,40 Kč |
| Cena s DPH | 2 196,63 Kč |