Diamantový kotouč 125x22,2 DT900FP Special
| Kód: | 20010387 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 641,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 530,12 Kč |
| Přepočtená cena: | 27,47 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 22,71 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 900 FP Special |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,4 mm |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| Použití podle materiálu: | porcelán, keramika, tvrdá dlažba, tvrdý obklad, tvrdá jemná kamenina |
| EAN: | 4014855255252 |
| Katalog: | 331040 |
| Cena bez DPH: | 493,66 Kč |
| Cena s DPH | 597,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 379,74 Kč |
| Cena s DPH | 2 879,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,36 Kč |
| Cena s DPH | 555,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 360,76 Kč |
| Cena s DPH | 436,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 591,60 Kč |
| Cena s DPH | 715,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 159,50 Kč |
| Cena s DPH | 193,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 543,46 Kč |
| Cena s DPH | 657,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 504,44 Kč |
| Cena s DPH | 610,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 326,88 Kč |
| Cena s DPH | 4 025,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 482,17 Kč |
| Cena s DPH | 583,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 074,83 Kč |
| Cena s DPH | 8 560,55 Kč |