Diamantový kotouč 125x22,2 DT900UT Special
| Kód: | 20010338 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 471,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,76 Kč |
| Přepočtená cena: | 20,04 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 16,56 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 900 UT Special |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.144 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, střešní taška, stavební materiály |
| EAN: | 4014855218516 |
| Katalog: | 325365 |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,10 Kč |
| Cena s DPH | 106,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,71 Kč |
| Cena s DPH | 71,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,70 Kč |
| Cena s DPH | 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 336,57 Kč |
| Cena s DPH | 407,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 73,89 Kč |
| Cena s DPH | 89,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 206,48 Kč |
| Cena s DPH | 249,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 201,77 Kč |
| Cena s DPH | 244,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 129,92 Kč |
| Cena s DPH | 157,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,10 Kč |
| Cena s DPH | 537,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 355,00 Kč |
| Cena s DPH | 17 369,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 47,66 Kč |
| Cena s DPH | 57,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 239,74 Kč |
| Cena s DPH | 7 550,09 Kč |