Diamantový kotouč 180x22,2 DT300U Extra
| Kód: | 20010302 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 343,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 14,59 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 12,06 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 300 U Extra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Počet segmentů: | 13 |
| Hmotnost: | 0.325 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, stavební materiály |
| EAN: | 4014855218332 |
| Katalog: | 325347 |
| Cena bez DPH: | 814,32 Kč |
| Cena s DPH | 985,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,10 Kč |
| Cena s DPH | 537,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 962,80 Kč |
| Cena s DPH | 1 164,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 611,32 Kč |
| Cena s DPH | 739,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 830,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 474,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 525,48 Kč |
| Cena s DPH | 635,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 647,28 Kč |
| Cena s DPH | 783,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 392,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 684,32 Kč |