Diamantový kotouč 125x22,2 DT310UT Extra
| Kód: | 20010332 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 249,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 206,48 Kč |
| Přepočtená cena: | 10,67 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,82 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 310 UT Extra |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, střešní taška, stavební materiály |
| EAN: | 4014855275632 |
| Katalog: | 334089 |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,10 Kč |
| Cena s DPH | 106,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,71 Kč |
| Cena s DPH | 71,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,76 Kč |
| Cena s DPH | 471,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 73,89 Kč |
| Cena s DPH | 89,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 201,77 Kč |
| Cena s DPH | 244,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 129,92 Kč |
| Cena s DPH | 157,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,70 Kč |
| Cena s DPH | 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 336,57 Kč |
| Cena s DPH | 407,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 758,07 Kč |
| Cena s DPH | 3 337,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 150,80 Kč |
| Cena s DPH | 182,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 504,44 Kč |
| Cena s DPH | 610,37 Kč |