Diamantový kotouč 115x22,2 LD4 PROline
| Kód: | 20010682 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 840,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 694,26 Kč |
| Přepočtená cena: | 35,93 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 29,69 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | LD4 PROline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.118 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, zámková dlažba, přírodní kámen, beton, armovaný beton, keramický obklad, tvrdá cihla, břidlice |
| EAN: | 4011890057834 |
| Katalog: | 303160 |
| Cena bez DPH: | 1 075,82 Kč |
| Cena s DPH | 1 301,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 779,36 Kč |
| Cena s DPH | 943,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 565,50 Kč |
| Cena s DPH | 684,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 692,36 Kč |
| Cena s DPH | 3 257,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,69 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 392,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 684,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 371,20 Kč |
| Cena s DPH | 449,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,96 Kč |
| Cena s DPH | 183,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 543,46 Kč |
| Cena s DPH | 657,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 364,24 Kč |
| Cena s DPH | 440,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 551,36 Kč |
| Cena s DPH | 667,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 987,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 194,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 222,17 Kč |
| Cena s DPH | 12 368,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 840,84 Kč |
| Cena s DPH | 3 437,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 151,25 Kč |
| Cena s DPH | 2 603,01 Kč |