Diamantový kotouč 115x22,2 DT900U Special
| Kód: | 20010320 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 655,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,72 Kč |
| Přepočtená cena: | 28,03 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 23,16 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 900 U Special |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Počet segmentů: | 8 |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály, tvrdé kamenivo |
| EAN: | 4014855217977 |
| Katalog: | 325206 |
| Cena bez DPH: | 543,46 Kč |
| Cena s DPH | 657,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 168,20 Kč |
| Cena s DPH | 203,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,60 Kč |
| Cena s DPH | 821,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 819,67 Kč |
| Cena s DPH | 3 411,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 448,42 Kč |
| Cena s DPH | 542,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 161,24 Kč |
| Cena s DPH | 195,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 371,20 Kč |
| Cena s DPH | 449,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 458,20 Kč |
| Cena s DPH | 554,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 219,24 Kč |
| Cena s DPH | 265,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 631,65 Kč |
| Cena s DPH | 764,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 454,63 Kč |
| Cena s DPH | 550,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 601,96 Kč |
| Cena s DPH | 1 938,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,76 Kč |
| Cena s DPH | 471,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 17 604,83 Kč |
| Cena s DPH | 21 301,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 195,85 Kč |
| Cena s DPH | 236,98 Kč |