Diamantový kotouč 125x22,2 PRO 4X4 EXPLORER
| Kód: | 20010288 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 1 669,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,02 Kč |
| Přepočtená cena: | 71,62 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 59,19 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PRO 4X4 EXPLORER |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, asfalt, vápenec, pískovec, střešní taška, dlažba, žula, přírodní kámen, ocel do 5 mm |
| EAN: | 5450248721000 |
| Katalog: | 70184602019 |
| Cena bez DPH: | 302,65 Kč |
| Cena s DPH | 366,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 761,88 Kč |
| Cena s DPH | 4 551,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 662,94 Kč |
| Cena s DPH | 802,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 588,36 Kč |
| Cena s DPH | 711,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 476,96 Kč |
| Cena s DPH | 577,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 606,50 Kč |
| Cena s DPH | 733,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 250,91 Kč |
| Cena s DPH | 303,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 946,56 Kč |
| Cena s DPH | 1 145,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 392,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 684,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 362,96 Kč |
| Cena s DPH | 1 649,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 602,04 Kč |
| Cena s DPH | 728,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 475,60 Kč |
| Cena s DPH | 575,48 Kč |