Diamantový kotouč 115x22,2 DT300U Extra
| Kód: | 20010300 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 195,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 161,24 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,36 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,91 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 300 U Extra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Počet segmentů: | 8 |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, stavební materiály |
| EAN: | 4014855218318 |
| Katalog: | 325345 |
| Cena bez DPH: | 131,16 Kč |
| Cena s DPH | 158,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 629,88 Kč |
| Cena s DPH | 762,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,60 Kč |
| Cena s DPH | 821,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 454,63 Kč |
| Cena s DPH | 550,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 819,67 Kč |
| Cena s DPH | 3 411,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,75 Kč |
| Cena s DPH | 61,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,72 Kč |
| Cena s DPH | 655,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,60 Kč |
| Cena s DPH | 224,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 551,36 Kč |
| Cena s DPH | 667,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 458,20 Kč |
| Cena s DPH | 554,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 719,04 Kč |
| Cena s DPH | 3 290,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 818,72 Kč |
| Cena s DPH | 4 620,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 969,68 Kč |
| Cena s DPH | 2 383,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 694,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 050,66 Kč |