Diamantový kotouč 125x22,2 LD4 PROline
| Kód: | 20010683 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 910,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,84 Kč |
| Přepočtená cena: | 38,92 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 32,17 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | LD4 PROline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 12 250 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.141 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, zámková dlažba, přírodní kámen, beton, armovaný beton, keramický obklad, tvrdá cihla, břidlice |
| EAN: | 4011890057841 |
| Katalog: | 303161 |
| Cena bez DPH: | 476,96 Kč |
| Cena s DPH | 577,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 629,74 Kč |
| Cena s DPH | 1 971,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,02 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 632,83 Kč |
| Cena s DPH | 765,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 698,32 Kč |
| Cena s DPH | 844,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 404,84 Kč |
| Cena s DPH | 489,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 761,88 Kč |
| Cena s DPH | 4 551,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 302,65 Kč |
| Cena s DPH | 366,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 783,00 Kč |
| Cena s DPH | 947,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,91 Kč |
| Cena s DPH | 607,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 409,48 Kč |
| Cena s DPH | 495,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 79,17 Kč |
| Cena s DPH | 95,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 501,54 Kč |
| Cena s DPH | 3 026,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 177,21 Kč |
| Cena s DPH | 3 844,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 576,79 Kč |
| Cena s DPH | 7 957,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,95 Kč |
| Cena s DPH | 94,32 Kč |