Diamantový kotouč 125x22,2 CLASSIC UNIVERSAL TURBO
| Kód: | 20010100 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 609,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 503,83 Kč |
| Přepočtená cena: | 26,07 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 21,55 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | CLASSIC UNIVERSAL TURBO |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| Použití podle materiálu: | zámková dlažba, obklad, cihla, kameninové výrobky |
| EAN: | 5450248353195 |
| Katalog: | 70184626815 |
| Cena bez DPH: | 459,36 Kč |
| Cena s DPH | 555,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 159,50 Kč |
| Cena s DPH | 193,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,21 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,70 Kč |
| Cena s DPH | 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 129,92 Kč |
| Cena s DPH | 157,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,71 Kč |
| Cena s DPH | 71,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 73,89 Kč |
| Cena s DPH | 89,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 336,57 Kč |
| Cena s DPH | 407,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 379,74 Kč |
| Cena s DPH | 2 879,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 241,50 Kč |
| Cena s DPH | 292,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 567,08 Kč |
| Cena s DPH | 3 106,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 316,45 Kč |
| Cena s DPH | 7 642,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 933,32 Kč |
| Cena s DPH | 8 389,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 552,78 Kč |
| Cena s DPH | 11 558,86 Kč |