Diamantový kotouč 125x22,2 DT300F Extra
| Kód: | 20010368 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 292,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 241,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 12,41 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 10,26 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 300 F Extra |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.126 kg |
| Použití podle materiálu: | obklad, kachle |
| EAN: | 4014855218448 |
| Katalog: | 325358 |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 503,83 Kč |
| Cena s DPH | 609,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,36 Kč |
| Cena s DPH | 555,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 159,50 Kč |
| Cena s DPH | 193,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,10 Kč |
| Cena s DPH | 106,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 232,00 Kč |
| Cena s DPH | 280,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 129,92 Kč |
| Cena s DPH | 157,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,70 Kč |
| Cena s DPH | 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,21 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 426,88 Kč |
| Cena s DPH | 516,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 379,74 Kč |
| Cena s DPH | 2 879,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 977,31 Kč |
| Cena s DPH | 3 602,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 930,24 Kč |
| Cena s DPH | 2 335,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 479,21 Kč |
| Cena s DPH | 579,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 576,97 Kč |
| Cena s DPH | 7 958,13 Kč |