Diamantový kotouč 125x22,2 DT900FL Special
| Kód: | 20010378 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 555,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,36 Kč |
| Přepočtená cena: | 23,81 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 19,68 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 900 FL Special |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| Použití podle materiálu: | obklad, dlažba, porcelán, keramika, mramor |
| EAN: | 4014855255283 |
| Katalog: | 331043 |
| Cena bez DPH: | 159,50 Kč |
| Cena s DPH | 193,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 591,60 Kč |
| Cena s DPH | 715,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 022,22 Kč |
| Cena s DPH | 1 236,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 336,57 Kč |
| Cena s DPH | 407,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 379,74 Kč |
| Cena s DPH | 2 879,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,21 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 360,76 Kč |
| Cena s DPH | 436,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 543,46 Kč |
| Cena s DPH | 657,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 673,96 Kč |
| Cena s DPH | 815,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 525,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 895,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 501,54 Kč |
| Cena s DPH | 3 026,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 202,12 Kč |
| Cena s DPH | 6 294,57 Kč |