Diamantový kotouč 115x22,2 DT300F Extra
| Kód: | 20010367 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 263,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 217,73 Kč |
| Přepočtená cena: | 11,28 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 9,33 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 300 F Extra |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.094 kg |
| Použití podle materiálu: | obklad, kachle |
| EAN: | 4014855218431 |
| Katalog: | 325357 |
| Cena bez DPH: | 501,12 Kč |
| Cena s DPH | 606,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 908,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 099,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 494,74 Kč |
| Cena s DPH | 598,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,57 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 582,27 Kč |
| Cena s DPH | 1 914,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 455,98 Kč |
| Cena s DPH | 551,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 246,20 Kč |
| Cena s DPH | 297,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,95 Kč |
| Cena s DPH | 94,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 150,80 Kč |
| Cena s DPH | 182,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 412,96 Kč |
| Cena s DPH | 499,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 121,07 Kč |
| Cena s DPH | 146,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 857,54 Kč |
| Cena s DPH | 1 037,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 316,45 Kč |
| Cena s DPH | 7 642,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 250,91 Kč |
| Cena s DPH | 303,60 Kč |