Diamantový kotouč 125x22,2 DG35 PROline
| Kód: | 20010688 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 19,96 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 16,49 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DG35 PROline |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Max. otáčky: | 12 250 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.139 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, zámková dlažba, přírodní kámen, beton, armovaný beton, keramický obklad, tvrdá cihla, břidlice, porcelán |
| EAN: | 4011890050385 |
| Katalog: | 302239 |
| Cena bez DPH: | 73,89 Kč |
| Cena s DPH | 89,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,71 Kč |
| Cena s DPH | 71,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 503,83 Kč |
| Cena s DPH | 609,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 379,74 Kč |
| Cena s DPH | 2 879,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 253,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 516,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 159,50 Kč |
| Cena s DPH | 193,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,76 Kč |
| Cena s DPH | 471,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 206,48 Kč |
| Cena s DPH | 249,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 360,76 Kč |
| Cena s DPH | 436,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 336,57 Kč |
| Cena s DPH | 407,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 070,31 Kč |
| Cena s DPH | 4 925,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 041,60 Kč |
| Cena s DPH | 2 470,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 518,97 Kč |
| Cena s DPH | 3 047,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 582,25 Kč |
| Cena s DPH | 9 174,52 Kč |