Diamantový kotouč 125x22,2 DT600U Supra
| Kód: | 20010310 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 618,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 511,56 Kč |
| Přepočtená cena: | 26,47 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 21,88 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 600 U Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 9,0 mm |
| Počet segmentů: | 15 |
| Hmotnost: | 0.132 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály |
| EAN: | 4014855219186 |
| Katalog: | 322631 |
| Cena bez DPH: | 662,94 Kč |
| Cena s DPH | 802,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,02 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 590,09 Kč |
| Cena s DPH | 4 344,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 664,56 Kč |
| Cena s DPH | 804,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 698,32 Kč |
| Cena s DPH | 844,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 302,65 Kč |
| Cena s DPH | 366,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 409,48 Kč |
| Cena s DPH | 495,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 186,76 Kč |
| Cena s DPH | 225,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 946,56 Kč |
| Cena s DPH | 1 145,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 632,83 Kč |
| Cena s DPH | 765,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 416,04 Kč |
| Cena s DPH | 1 713,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 807,36 Kč |
| Cena s DPH | 976,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,21 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 731,66 Kč |
| Cena s DPH | 6 935,31 Kč |